سوالات متداول

خرید اینترنتی انواع فیلترهای تصفیه آب گیاهی، معدنی و آنتی باکتریال و فیلتر قلیان

آب درون دستگاه تصفیه به علت وجود کربن از کلر عاری میشه و بخاطر توقف‌ بعضا طولانی در دستگاه، در خطر تکثیر باکتریها و ویروسها قرار میگیره. خصوصیت آنتی باکتریال از انتشار و تکثیر عوامل بیماریزا جلوگیری میکنه.

این ویژگی، عمل فیلتراسیون را در سه فیلتر اولیه در طی ۴ مرحله انجام میده و باعث میشه ممبران و پمپ و شیربرقی طول عمر بالاتری پیدا کنند.

بله کاملا. با عملکرد بهتر و طولانی‌ترِ ممبران، پساب دستگاه تصفیه آب به طور محسوسی کاهش پیدا میکنه و از هدررفت آب جلوگیری میکنه.

معمولا استفاده از فیلترهای غیرپلاس باعث میشه ماه به ماه افزایش پساب داشته باشیم و درون فیلتر ممبران نقاط و ذرات سیاه ایجاد بشه. پس با اندازه‌گیری پساب یا مشاهده سطح ممبران میشه عملکرد فیلترهای پلاس را تجربه کرد.

فیلترهای پلاس، ۴ مرحله‌ای هستند اما نوفلاشینگ، ۵ مرحله‌ایه (یعنی پلاس پلاس). فیلتر نوفلاشینگ اصلا نیازی به شستشو و گرفتن آب سیاه در هنگام نصب نداره.

بله. فیلترهای گواراب دارای گواهینامه رسمی “نانو ذره” از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که شماره های آن روی محصولات درج شده است.

متاسفانه فیلترهای تصفیه آب فاقد استاندارد ملی و اجباری است. اما به منظور اعتماد مصرف‌کنندگان، کلیه محصولات گواراب از گواهینامه “انطباق دانش نماد” برخوردارند. این گواهینامه مورد تایید سازمان ملی استاندارد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

بله. گواهینامه “انطباق دانش نماد” به سبب انطباق آن با استاندارد بین المللی NSF است که گواهینامه انطباق نامیده میشود.

خوشبختانه همه محصولات گواراب از استانداردهای حداقلی کیفیت برخوردار هستند. ما برای سهولت در انتخاب، یک شاخص به نام “شاخص جذب عناصر” برای محصولات تعریف کرده‌ایم که معمولا عددی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میباشد. هر چقدر این شاخص بالاتر باشد فیلتر، طول عمر بالاتر و کیفیت جذب سریعتر و بهتری دارد.

ما برای هر محصول جدولی تهیه کردیم و پارامترهای آن جدول را به ترتیب اولویت ردیف کرده‌ایم. برای مقایسه محصولات فقط کافیست آن جدول ها را کنار هم مطالعه کنید.

فقط کافیه قبل از استفاده از قلیان، یک فیلتر را که شبیه تی-بگ هست داخل کوزه بیندازید. البته خانمها یا نوجوانان یا افرادی که نسبت به مضرات قلیان حساستر هستند میتوانند بیش از یک فیلتر استفاده کنند.

محتوا و مقدار مواد مورد استفاده در فیلتر قلیان به حدی است که بتواند یک سَرِه را که معمولا بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه هست را پوشش دهد.

بله بی‌شک. تاثیر اصلی فیلتر درم روی عناصر، مواد و ترکیبات سنگین، سمی و سرطانزا اتفاق می‌افتد و سبب جذب آنها می‌شود.

بله. هر چند تاثیرات ظاهری آن بر روی مصرف‌کنندگان متفاوت هست اما نتیجه نظرسنجی های مختلف بر روی چندین جامعه آماری نشان میدهد اکثریت مصرف‌کنندگان نسبت به علائمی مانند کاهش سوزش گلو، سردرد، سرفه‌های شبانه و سبکی دود پس از استفاده از فیلتر قلیان درم پاسخ مثبت داشته‌اند. این جامعه آماری، هم مصرف‌کنندگان داخلی و هم از سایر کشورها را شامل می شده‌است.

وارد سایت گواراب شوید. روی گزینه سفارش‌های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند آماده‌سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

و یا از طریق فهرست بالا و پیگیری سفارشات، با وارد کردن شماره موبایل خود و یا شماره سفارش، وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید. میتوانید برای مشاهده روند لغو سفارش به توضیحات تکمیلی مراجعه کنید.

ارسال سفارشات در گواراب در شهر قم توسط پخش شرکت به صورت رایگان و در سایر استان ها از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

 1. ارسال رایگان سفارشات به سراسر کشور:

  کلیه سفارشات بالای 500 هزار تومان به سراسر کشور به صورت رایگان از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

 2. ارسال رایگان سفارشات به شهر قم:

  کلیه سفارشات به مقصد محدوده شهر قم، بدون توجه به محدودیت مبلغ خرید حتی زیر 500 هزار تومان، به صورت رایگان توسط شبکه پخش شرکت تحویل شما خواهد شد.

 3. ارسال سفارشات به سایر استان ها:

  کلیه سفارشات زیر 500 هزار تومان به مقصد استان قم (بغیر از شهر قم) و سایر استان های کشور با هزینه ثابت 50 هزار تومان و از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه روش‌های ارسال سفارشات در گواراب را ملاحظه کنید.

شما میتوانید از طریق فرم درخواست مرجوعی در حساب کاربری، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.

برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت کد سفارش این امکان رو ایجاد کرده که بتونید در زمان کمتری به نتیجه مورد نظر خود برسید.

کلیه محصولات شرکت دانش بنیان گواراب دارای گارانتی تعویض محصولات و تضمین کیفیت و اصالت می باشد.

شرایط گارانتی تعویض محصولا گواراب:

 1. کیفیت عملکردی فیلترها در طول عمر فیلتر تضمین می‌شود.
 2. به شرط عدم استفاده از فیلتر، اگر دچار شکستگی یا عدم تطابق فیزیکی باشد تضمین می‌گردد.
 3. کلیه ادعای شرکت در مورد محصول که در جدول مشخصات آن مندرج است تضمین می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه گارانتی تعویض محصولات و کیفیت و اصالت گواراب را ملاحظه کنید.

بله، اولین خرید شما از محصولات گواراب دارای تخفیف هست و کد تخفیف اولین خرید محصولات گواراب هم در حساب کاربری و هم از روش های دیگر به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالات متداول

پاسخ سوالتان را پیدا نکردید؟

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.